ד"ר נסים גרון, מנהל המחלקה הכירורגית במרכז הרפואי ע"ש ברוך פדה- פוריה, מומחה בכירורגיה כללית ומתמחה בניתוחים לפרוסקופים מתקדמים ובניתוחים לטיפול בהשמנת יתר.

בוגר לימודי רפואה בביה"ס לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים (1983).
התמחה בכירורגיה כללית במרכז הרפואי נהריה בישראל ובמרכז הרפואי Mount Sinai בניו יורק.

בשנת 1993 היה מנהל מחלקה כירורגית בב"יח קהילתי בבופוטצוואנה בדרום אפריקה.

עם שובו לארץ נמנה על צוות הכירורגים של מחלקה כירורגית בבית חולים נהריה ואחר כך במחלקה כירוגית  ב' במרכז הרפואי כרמל, חיפה ומשנת 2002 מונה למנהל המחלקה הכירורגית מרכז הרפואי ע"ש ברוך פדה - פוריה.

במהלך השנים השתלם בנושאי כירורגיה לפרוסקופית מתקדמת במרכזים שונים בעולם (דנדיי, רומא, בריסל, המבורג, ליון, זלצבורג, גנץ, וארה"ב).
עבר fellowship  בכירורגיה של הקולון והרקטום (Cleveland Clinic Florida, U.S.A)

דר' גרון מתמחה במיוחד בניתוחים לפרוסקופים מתקדמים (ניתוחים בלי פתיחת הבטן). היום ניתן לבצע מגוון רחב של ניתוחים בגישה הלפרוסקופית. היתרון של ניתוחים בגישה זאת הם ההחלמה המהירה, האשפוז הקצר וחזרה מהירה יותר לפעילות רגילה. אחרי ניתוחים לפרוסקופים יש פחות סיבוכים של הראות, פחות הדבקויות בבטן ופחות סיבוכים של בקעים בדופן הבטן.

ד"ר גרון מטפל בתחום הבריאטרי (השמנת יתר) מזה למעלה מ 7 שנים, עבר הכשרות בתחום בארץ באירופה ובארה"ב, בעל ניסיון עשיר בניתוחי השמנת היתר השונים, במיוחד בניתוחים חוזרים אחרי כשלון ניתוחי טבעת וקיצורי קיבה. במסגרת הניתוחים להרזיה ניתן לבצע ניתוחי טבעת, ניתוחי שרוול קיבה וניתוחי מעקף קיבה. כולם מתבצעים היום בגישה לפרוסקופית.

מנהל פורום פיתרונות ניתוחיים להשמנת יתר באתר www.doctors.co.il

דר' גרון מנתח באופן פרטי בבית חולים אסותא חיפה בקניון לב המפרץ.
דר' גרון מנתח ומקבל במרפאה מבוטחי כל חברות הביטוח הגדולות, וקופת חולים מכבי.

חברות באיגודים:
איגוד הכירורגים בישראל
חברה ישראלית לכירורגיה אנדוסקופית
חברה הישראלית לכירורגיה של הקולון והרקטום
החברה האירופאית לכירורגיה אנדוסקופית (EAES  )

ניתוחים לפרוסקופים:
כיס מרה
בקע במפשעה ובדופן הבטן
רפלוקס קיבה
מעי גס

ניתוחים לטיפול בהשמנת יתר:
טבעת
שרוול קיבה
מעקף קיבה
ניתוחים חוזרים

למבוטחי מכבי שירותי בריאות

יש לי הסכם חדש עם מכבי שירותי בריאות שמאפשר למבוטחים שירותי ייעוץ וניתוח בעלות מופחתת בצורה משמעותית.

לתושבי המרכז!!!

ד"ר גרון מתחיל לנתח בהרצליה מדיקל סנטר

הודעה חשובה לכל מבוטחי כללית מושלם ופלטינום!

שלום רב                               

לצערי הרב לאור צעדים ושינויים חד צדדיים של כללית מושלם בתנאי ההסכם שלהם עם הרופאים המנתחים, תוך התעלמות מצרכי המבוטחים, אני נאלץ להפסיק את ההתקשרות שלי אתם.
משמעות הדבר היא שמתאריך 01/08/2014 לא אנתח יותר מבוטחים של כללית מושלם והם לא יוכלו להתקבל במרפאה בתנאי ההסדר שהיו בעבר. מבוטחים שקיבלו תור לניתוח עד תאריך זה יטופלו כפי שתואם.
מבוטחים שזקוקים לניתוח בריאטרי לא יוכלו להתקבל למרפאה כבר מעכשיו מאחר והתורים עד סוף יולי מלאים. מבוטחים הזקוקים לניתוחים אחרים עדיין יכולים לפנות למרפאה עד סוף חודש יוני.
מבוטחי כללית מושלם שמעוניינים בשירותים שלי כמנתח, מוזמנים להפעיל ביטוחים משלימים אחרים אם יש להם, או לשקול מעבר לקופות אחרות שבהסכם איתי (מכבי זהב או מכבי שלי).
בברכה

ד"ר נסים גרון
חדש - מזכירה חדשה באסותא, מענה מהיר ומקצועי, ניתן להשאיר הודעות. ציפי 050-8642138

הקבוצה תפתח בתאריך 16/2/2011 בהדרכת נעמה כפרי. מספר מקומות מוגבל. לפרטים...

פגישת יעוץ עם דר' נסים גרון בעלות של 100 ש"ח בלבד

מינויים חדשים ברשת אלישע אסתטיקס
News1 מחלקה ראשונה - אנא קול, בוגרת לימודי המכון הרפואי של הפקולטה לרפואה באוניברסיטת טיביליסי בגרוזיה, במגמת רפואה כללית, ובעלת התמחות בקוסמטיקה פארה רפואית, מונתה למנהלת תחום אסתטיקת עור הפנים של רשת הקליניקות הפרטית אלישע אסתטיקס. הרשת מתמחה בתחום טיפולי האסתטיקה הרפואית, הפארה רפואית והיופי. בתפקידה האחרון ניהלה קול את הסניף של רשת בתי המרקחת פארמה פלוס שבמתחם הבורסה ברמת גן. קודם לכן ניהלה את המחלקה הקוסמטית של הסניף של בית המרקחת, ולקחה חלק בפיתוח תכשירי טיפוח לעור הפנים לנשים בגיל בוגר, שפיתחה חברת פארמה אסתטיקה. ...

האינטרנט בשירות הרפואה: רופאים מחפשים מידע מק
גלובס - הסקר מצא כי 86% מהרופאים בארה"ב משתמשים באינטרנט כדי לחפש מידע מקצועי. סיבות החיפוש הנפוצות ביותר היו מידע לגבי תרופות מסוימות, מידע לגבי מצבים קליניים, תופעות לוואי של טיפולים ומידע לגבי בטיחות של תרופות. לפי הסקר, שיעור זה גבוה משמעותית ממקורות מידע אחרים בהם משתמשים רופאים במקביל, כמו מגזינים רפואיים (77%), נציגי מכירות של חברות תרופות (77%) וספרים (56%). עוד נמצא כי 92% מהרופאים שמחפשים מידע מקצועי ברשת נוהגים לעשות זאת ממקום העבודה, ו-21% מהם מבצעים את החיפושים כאשר הם נמצאים עם המטופל. ...

בירה לבנה מפחיתה הסיכון להתקף לב
News1 מחלקה ראשונה - שתייה מתונה של משקאות אלכוהוליים, ובייחוד בירה לבנה, מפחיתה את הסיכון לפתח מחלות לב. כך עולה ממחקר חדש שפורסם השבוע במהדורת האון-ליין של כתב העת הרפואי המדעי האמריקני למחלות לב, ה-American Heart Journal. המחקר נערך במשך כ-10 שנים, בקרב מדגם מייצג של 15630 גברים ו-25808 נשים ברחבי ספרד. מנתוני המחקר עולה, כי צריכת משקאות אלכוהוליים ובייחוד בירה לבנה, הפחיתה בשיעור של 14% (ביחס להימנעות משתייה) את הסיכון להתקפי לב, וכי צריכה מתונה הפחיתה את הסיכון למחלות לב ב-55%, ביחס להימנעות משתייה.

תחקיר: כמה קל להיות אנורקסית בישראל
רשת - ערוץ 2 - מדובר כבר מזמן בתופעה מדאיגה, שרק צוברת תאוצה בקרב הדור הצעיר: יותר ויותר נערות בגיל ההתבגרות מבקשות לרזות בכל מחיר ומפתחות בהדרגה הפרעות אכילה - שעלולות לגרום בסופו של דבר למוות איטי ועצוב. עכשיו נחשפת לעיני המצלמות הקלות הבלתי נסבלת שבה מוכרים בתי המרקחת תרופות משלשלות לצעירות המטפחות את ההתמכרות המסוכנת. כשהיא מצויידת במצלמה נסתרת, התלווינו אל בר (שם בדוי), נערה בת 16 וחצי שסבלה מהפרעות אכילה בעבר. היא ביקשה מהרוקחים שתי חפיסות "לקסעדין", חומר משלשל בכמות גדולה במיוחד שבוודאי הייתה אמורה לעורר חשד ...

קביעת תור לרופא באמצעות מסרון
News1 מחלקה ראשונה- אם אין לכם זמן להתקשר כעת לקופת החולים ולהמתין ארוכות על-מנת לקבוע ביקור רופא לילדים או בשבילכם, תוכלו כעת לזמן מועד לביקור ישר בסלולר, בכל מקום ובכל שעה. שירות זה ניתן אך ורק בשירותי בריאות כללית. כיצד זה עובד? כל מה שעליכם לעשות זה לשלוח מסרון (SMS) עם המילה כללית למספר 2701. לאחר-מכן תקבלו הודעה חוזרת עם קישור המאפשר גישה לשירות. עליכם לפתוח את הקישור, להזין את מספר תעודת הזהות ואת שנת הלידה, ואז תקבלו מועדים לביקורים הקרובים ביותר לרופא המטפל. יש לבחור את המועד הנוח, ולאשר זאת בלחיצת כפתור. ...

דר' נסים גרון - מרפאות

אסותא חיפה
כתובת: קניון לב המפרץ
צ'ק פוסט - חיפה
טלפון: מזכירה ציפי:
050-8642138

סגור חלון